Kontakt

Du hittar oss i Forsheda, Småland. Välkommen att kontakta oss eller kom förbi fabriken!

Delex Teknik AB
Forsnäsvägen 11, 331 71 Forsheda
0370-37 46 00
info@delex.se

Sebastian Mårtensson på Delex

Sebastian Mårtensson

Inköp / Produktion

+46 (0)370 – 37 46 02
sebastian.martensson@delex.se

Annelie Hallberg på Delex

Annelie Hallberg

Ekonomi

+46(0)370-374603
annelie.hallberg@delex.se

Susanne Damberg på Delex

Susanne Damberg

Kvalité / Miljö

+46(0)370-374610
susanne.damberg@delex.se

Martin Brandt på Delex

Martin Brandt

Försäljning / Marknad

+46(0)370-374605
martin.brandt@delex.se

Fredrik Ljung på Delex

Fredrik Ljung

Försäljning / IT

+46(0)370-374604
fredrik.ljung@delex.se

Andreas Ericsson på Delex

Andreas Ericsson

Produktionsteknik

+46(0)370-374618
andreas.ericsson@delex.se

Liisa Fransson på Delex

Liisa Fransson

Logistik

+46(0)370-374617
liisa.fransson@delex.se

Christian Jacobsson på Delex

Christian Jacobson

Produktchef Toolflex

+46(0)370-374609
christian.jacobson@delex.se

Oscar Johansson på Delex

Oskar Johansson

Innesälj Toolflex

+46(0)370-374624
oskar.johansson@delex.se

Delex Polska Sp. z o.o.

Wypoczynkowa 36
Bielsko-Biala 43-382
Polska

Tel/Fax. +48 33 506 59 10
info@delex.pl

Magdalena Boruta på Delex

Magdalena Boruta

MD

+48 33 506 59 20
mboruta@delex.pl

Marcin Pawlikowski på Delex

Marcin Pawlikowski

Technician

+48 33 506 59 13
mpawlikowski@delex.pl

Vi använder cookies för att förbättra användarupplevelsen och för optimering av webbplatsen. Du accepterar användningen av cookies genom att stänga denna ruta eller klicka vidare på webbplatsen.

Läs mer